Rozwiązania IT wspierające automatyzację procesów biznesowych

Pamięci masowe IBM DS8880

nowej generacji, nawet dwukrotnie skracają czas oczekiwania na odpowiedź aplikacji. Można dzięki nim uzyskać nieprzerwany dostęp do danych i aplikacji w trybie 24×7. Integracja z serwerami IBM Systems i IBM Power Systems otwiera drogę do budowy efektywnych środowisk analitycznych i chmury.

IBM FlashSystem

to platformy z pamięcią masową zrealizowane w całości w technologii flash. Zostały opracowane z myślą o wysokiej wydajności, niezawodności, ekonomicznym zarządzaniu danymi i zapotrzebowaniach na pamięć masową zdefiniowanych programowo.

Systemy z rodziny IBM Storwize

zbudowane są w oparciu o oprogramowanie IBM Spectrum Virtualize i charakteryzują się niezwykle wysoką wartością, wydajnością i unikalnymi możliwościami w dziedzinie wirtualizacji. Uzyskują współczynniki kompresji danych sięgające nawet 5:1, przez co pozwalają na pełne wykorzystanie dostępnej pamięci masowej i ograniczają zapotrzebowanie na dodatkową pojemność w przyszłości.

Rozwiązania taśmowe IBM

poprawiają efektywność przechowywania wielkich zbiorów danych oraz danych w chmurze.

Pakiet IBM Spectrum Storage Suite

zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich produktów z rodziny oprogramowania IBM Spectrum Storage, przy czym opłaty licencyjne naliczane są według płaskiej stawki za terabajt. Taka struktura opłat jest przejrzysta i przewidywalna niezależnie od wzrostu obsługiwanej pojemności. Pakiet skonstruowany z uwzględnieniem faktu, że potrzeby przedsiębiorstwa w zakresie przechowywania danych będą się z czasem zmieniać. Stanowi znakomite rozwiązanie dla organizacji, które dopiero zaczynają wdrażać pamięć masową zdefiniowaną programowo, a także dla tych, które posiadają już stabilne infrastruktury, ale muszą zwiększyć ich potencjał.

ZAUTOMATYZUJ PROCESY W TWOJEJ FIRMIE!